درباره شرکت ژیناگستر خاوران (ژینا کمپانی)

در سال 1384 خورشیدی بود که شالوده شرکت دانش بنیان ژیناگستر فعلی شکل گرفت و تا امروز به عنوان طراح و سازنده سیستم خشک کن، تجهیزات مرتبط با خط تولید چیپس میوه و سبزیجات و دستگاه خشک کن نوین به کار خود ادامه می دهد.

شرکت فعالیت خود را در ابتدا با تولید خشک کن صنعتی کوچک و متوسط آغاز نمود و پس از اضافه کردن دستگاه خشک کن تونلی به خطوط تولید خود و توسعه و تولید تجهیزات خط تولید فراوری محصولات خشک و نهایتا با طراحی و ساخت انواع خشک کن نوین مانند خشک کن های خلاء , خشک کن انجمادی و مادون قرمز به فعالیت خود ادامه می دهد .

در حال حاضر ژینا گستر خاوران در زمینه خشک کن صنعتی و خانگی از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

علاوه بر تولید خشک کن های صنعتی شرکت ژیناگستر اقدام به توسعه محصولات جدید برای رفع نیازهای صنعت تولید فراورده های خشک شده نیز نموده است که از آن جمله می توان به طراحی و ساخت دستگاه های شستشوی میوه با دقت و کارایی بسیار بالا اشاره نمود .

شرکت ژیناگستر اکنون پس از یک دهه تلاش از بنیان گذاران تولید خشک کن های نوین در ایران می باشد و با ارائه متفاوت دستگاه خشک کن و خط تولید چیپس میوه و با به کار گیری از سرمایه انسانی بیش از 40 نفر نیروی متعدد به فعالیت خود در راستای ارتقاء و توسعه صنعت ملی ادامه می دهد.

ریشه موفقیت و بالندگی شرکت ژیناگستر در به کار گیری فن آوری های روز در تولید و به دست آوردن و به کار گیری دانش روز در طراحی های جدید بوده و هست بنابراین تحقیق و توسعه در شرکت ژیناگستر از جایگاه ویزه ای برخوردار است. در ژیناگستر ما تنها دستگاه متناسب با نیاز شما را نمی سازیم بلکه آن را متناسب با نیاز شما می سازیم و این ممکن نیست مگر با اتکا بر یک واحد تحقیق و توسعه عملگرا.